GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi

Ulusal Akciğer Kanserleri Kongresi – AKAD 2020, 20-23 Şubat 2020 tarihlerinde Titanic Beach Lara Resort Otel-Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Kongre İnternet Adresi

www.akad2020.org

Kongre İletişim Adresi

akad2020@k2-events.com

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi (STE)” olarak kredilendirilecektir. Bu kredilendirme ile ilgili formları kongre çantası içerisinde bulabileceksiniz. Doldurulmuş TTB-STE formlarını ilgililere teslim edilmesini rica ederiz.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Sağlık Bakanlığı kuralları gereği bilimsel kongrelerde bildiri, yayın, poster gibi bilimsel çalışma sunumunda bulunanlar ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlar dışındaki kişilerin (eş ve/veya çocuklar), toplantı, stand ve bağlı alanlara girmesi yasaktır. Tüm katılımcıların bu kurala istinasız olarak uymaları beklenmektedir.

Kongre İzin Yazıları

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Önemli Tarihler

Kongre Tarihi : 20-23 Şubat 2020
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih : 17 Ocak 2020
Bildiri gönderimi için son tarih : 03 Ocak 2020

GERİ SAYIM

DUYURULAR
 • Kongre Başlangıç Tarihi
  20 Şubat 2020
 • Kongre Bitiş Tarihi
  23 Şubat 2020
 • Kongre Lokasyonu
  Lara / ANTALYA
 • Kongre Oteli
  Titanic Beach Hotel
 • Erken Kayıt Son Tarihi
  17 Ocak 2020
 • Bildiri Özeti Gönderimi Son Tarihi
  03 Ocak 2020

SOSYAL MEDYA